• Wpisów: 1
  • Ostatni wpis: 238 dni temu, 17:06
  • Licznik odwiedzin: 219 / 238 dni
 
apaszkicejekt
 
www.uniqueyou.pl/Kurtki-Jesienne - Polski styl słynie z tego że  zrzucany jest na bok na korzyść zagranicznych nowości. Często mówi się że moda polska  w zestawieniu do innych krajów dopiero raczkuje, jednak gdyby   przypatrzeć się temu  z bliska  polscy projektanci są w stanie  przedstawić  polskim klientom  naprawdę ciekawe koncepcje!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów aż po wysokich lotów  materiały. Gdzie kryje się problem konsumentów? Brak dostatecznych predyspozycji projektujących czy też klienci są zbytnio rygorystyczni w swoich wyborach?

Otóż nie! Rzecz w tym że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż rynki międzynarodowe mając tym samym dużo mniej czasu na podbicie rynku. Ludzie dostrzegając że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy przodują w rankingach oddali zaufanie zagranicznym projektatom odmawiając sobie przyjemności prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Wygląda absurdalnie aczkolwiek niestety takie są smutne realia.
Okazuje się że wymarzonej sukienki, albo innej części garderoby nie trzeba  pozyskiwać u naszych sąsiadów  ponieważ wystarczy  zbadać  polski asortyment.

Podsumowując postarajmy się  polubić to co  nasze! Zostawmy  plotki i dajmy szansę Polskim  handlowcom i pozostałym  ludziom obracającym się w tej branży.

Nie możesz dodać komentarza.